STVOŘITEL

Každý z nás je Bohem, Mágem a Stvořitelem svého Světa. Oblékáme se do těl, od těch nejjemnějších po ty nejprojevenější, nejvydělenější.

Pracujeme s principy jako jsou láska, bolest, tma, vděčnost.

Oblékáme naše principy do těl našich známých, milovaných, do situací, okolností.

Hrajeme si s počátky a konci, strachy i touhami.

Neseme plnou odpovědnost za naše prožívání našeho světa a života a přitom naše světy a životy proplétáme se světy a životy jiných Bohů Stvořitelů.

Hrajeme si s nimi na války, bezmoc, nadvlády a vítězství, učíme se milovat to, co nejsme my, abychom se o to rozšířili a prozřeli, že je to naší součástí.

Hrajeme hru na Nebohy, na bytosti, omezení, možnosti. Jsme světlem i stínem našich Životů a Světů. Zkoumáme vše, jako sebe i vše jako, něco vně nás, soudíme, posuzujeme, vymezujeme se, prolínáme.

Zapomínáme se ve hrách, tělech a rolích a znovu se budíme.

Odmítáme se, hledáme k sobě cestu, nalézáme se, obdivujeme svou dokonalost a opakovaně se noříme do Hry.

                                             

 

 

                                                        ......................................................................

SEBELÁSKA

 

Říkali že je špatná, že lásku máme žádat na těch druhých a udělat cokoliv, abychom jí dostali a vyhýbat se tomu, po čem by mohlo následovat, že nám ji už druzí nebudou chtít dávat. Z lásky se stal zdroj obchodu a manipulace. Když nebudeš mít dost rád ty mě, přestanu mít rád i já tebe.

Každý z nás má v sobě nekonečný a neomezený zdroj lásky, máme k němu přístup, ale první s čím bude v kontaktu jsme my sami, nebudeme-li se milovat, nebudeme mít k tomuto zdroji přístup.

Projevem sebelásky je i SEBESTŘEDNOST, nebojte se být středem svého zájmu, pozornosti, hýčkání a lásky. Ostatní mají svůj vlastní zdroj, nemusíte se bát, že je tím tedy o cokoliv skuteného ochudíte, mimo iluzi toho, že nad Vámi mají svou moc.

 BUĎ SVÝM BOHEM.

                      

TOPlist