Jmenuji se Sofie Solaris, občanským jménem Erika Měšťanová. Narodila jsem se 11. 11. 1977 v Plzni.

Momentálně pracuji jako alternativní terapeut a lektor transformačních seminářů.

K věcem „mezi nebem a zemí“ jsem se dostala v podstatě od narození, moje maminka už v tu dobu byla astroložkou a tatínek se aktivně zabýval magií, kabalou a duchovnem.

První zřetelně neobvyklá schopnost se u mě projevila přibližně okolo patnáctého roku a bylo to automatické písmo. Šok, který mi způsobilo zjištění, že napíšu-li otázku, píše se mi následně i odpověď, aniž bych stihla o dané otázce jakkoliv přemýšlet, si asi umíte představit. Postupem času se přidala automatická kresba, práce s kyvadlem a v jisté míře mi také funguje telepatie a jasnozření.

Přibližně od osmnáctého roku využívám své schopnosti pro druhé lidi, zprvu bez finančního ohodnocení, později už jako plnohodnotnou práci. S přestávkami už tedy s lidmi pracuji určitě víc než deset let.

Po velké transformaci, která byla završena v roce 2012, vnímám vstup do nového věku a nutnost používání nových prostředků a nových pohledů na svět a sebe sama. Mým záměrem je přinášet lidem nové možnosti realizace, seberealizace a vnímání sebe a světa. Tomuto záměru se plně věnuji a zkoumám nové možnosti, které se na této planetě objevují, ty potom využívám ve své práci. :-)

Kontakt: sofiesolaris@gmail.com

 

TOPlist