Momentálně jsem na mateřské s tím, že jako vedlejší činnost mám stále svou práci. Od začátku února beru objednávky na terapie po skypu a od začátku března na terapie v mé nové kanceláři na Slovanech v Plzni.
 

Objednávku na terapii lze realizovat:
buď telefonicky na tel. 774 124 142,

nebo prostřednictvím emailu sofiesolaris@gmail.com

Nabízím osobní terapie, při kterých využívám toho nejlepšího, co jsem se za dlouhá léta naučila. Přestože z pohledu klienta působí terapie jako uvolněný a přátelský rozhovor, pod povrchem toho probíhá mnoho. Jedním z prvků, který využívám, je zrcadlení esence klienta skrze vlastní auru. Jak víme, to abychom mohli pracovat s informacemi, k tomu potřebujeme zpětnou reakci. Život nám neustále hledá nejvhodnější způsoby odzrcadlení, i homeopatie funguje na principu kontaktu stejného se stejným, což následně v našem vnitřním systému vyvolá přehodnocení a proměnu.

Mapou pro mé terapie je automatická kresba, prostě si to namaluji. Tyto mé „čmáranice“ mi během chvilky dodají informace, kvůli kterým by klient, nebýt této zkratky, trávil na terapiích víc než desetinásobek času. Můžeme se tedy velmi rychle vydat k jádru tématu. Testuji si také všechny rady a inspirace, které klientovi nabízím, aby byly v jeho nejlepším a nejvyšším zájmu.

Dalším a neméně výrazným prvkem, který na terapiích používám, je zjištění a následné čištění programů, které máme uložené v sobě a které nám vytváří v životě to, co už si nepřejeme.

TOPlist