6.Podstata reality

Doufám, že si užijete i toto video. Původně jsem si myslela, že bude dlouhé tak deset až patnáct minut.

 


 

 

5. Budování svého snu

Vím, že mezi mým posledním videem a tímto videem utekla dlouhá doba. Byla to doba po kterou jsem se soustředila na témata, která s Vámi budu postupně sdílet. Byla to doba hlubokého poznávání a poznání. Video s názvem Budování svého snu bude mít i své pokračování. wink

 

 

4. Povídání o dospělosti, dětství, celoživotní hravosti a umění užívání si života

                                               
 
 
 
                                                                                  
 
3. Povídání o Matrixu v každém z nás

Povídání o programech, které utvářejí náš život a role, které ve svém životě hrajeme.

 
                                              
 
 

2. Povídání o egu, lásce, jednotě, dualitě a o tom, co pro mě znamená dívat se na svět očima lásky

Povídání o egu, lásce, jednotě, dualitě a o tom, proč jsem vytvořila webové stránky s názvem očima lásky. Je to v pořadí mé druhé video ( první bylo rozdělené na dvě části)  a mluvím zde více právě o egu, dualitě a jednotě. Jsem si plně vědoma, že to, co říkám není běžně slyšet od lidí pracujících a zabývajících se věcmi, jako já. Vždy se snažím vysvléci všecna témata z veškerých přesvědčení a převzatých „pravd“ a potom je prozkoumávat až na samou dřeň. To, na co tak přicházím se v některých případech podobá běžnému přesvědčení, avšak častěji toto zjištění vytváří nové hodnoty. Pokud by to, co v tomto videu povídám bylo v rozporu s vaším přesvědčením, pak není nutné se rozčilovat. Je tak běžné, že se názory lidí na stejná témata liší, že jsem přesvědčena, že stačí se vzájemně respektovat v odlišnostech a mít se rádi bez podmínek. :-)

 
                                              
 
 

1. Povídání o lásce a vztazích

Povídání o tom, co je to láska a vztah, a to nejen v rovině lidských vztahů, ale také v rovině vztahů mezi námi a našimi životními událostmi. Druh vztahu, který si vytvoříme mezi námi a kýmkoliv a mezi námi a čímkoliv je absolutně v našich rukou. Právě z této automatické či vědomé volby se potom odvíjí to, zda budeme obohaceni a transformováni, nebo poníženi a ochuzeni.

 

 

TOPlist